Donderdagavond 3 januari  A-klasse 
Aanvang 19.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3 Poule 4
Otto Akkerman Meidert Bergema Gerrit Boorsma Marco van der Goot
Geert Jelle de Vries Jan van Dijk Pieter Paulusma Wiebe Hoitinga
Durk Bergema sr. Rinus de Schiffart Sjoerd de Schiffart Thomas de Vries
Poule 5 Poule 6  
Tjeerd Bergema Geert Atsma  
Frank van Hamersveld Durk Bergema jr.  
Pieter Paulusma Hessel Boelens  
Vrijdagavond 4 januari  B-klasse 
Aanvang 19.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3 Poule 4
Jacob Bijlsma Lieuwe de Groot Tjeerd de Groot Richard Bootsma
Evert Conradi Haitze Wiersma Tseard de Boer Rintje Landman
Anne Durkstra Erik Zeilstra Wybren Sijzeling Jelle Leeverink
Poule 5 Poule 6  
Cees van Elven Durk Fokkens  
Steef Haarsma Johannes Leeverink  
Jan de Vries Michel Rijsemus  
Vrijdagavond 4 januari  C-klasse 
Aanvang 19.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3 Poule 4
Marcel Boersma Hans de Bruin Siebo Feenstra Evert van der Berg
Jildert Grondsma Henk Hoekstra Wybe Koopmans Fedze Gaastra
Johan Peter Luimstra Willem Sprik Sybe Zeilstra Jos Peterson
Poule 5 Poule 6 Poule 7  
Henk Jan Eekma Tjeerd Jacob de Boer Bauke Jansen  
Kees Merkus Mark Boschma Abe Zeilstra  
Andries Paulusma Germ Jaarsma Ype Bonnema  
Donderdagavond 3 januari  D-klasse 
Aanvang 19.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3 Poule 4
Willem Atsma Koen Riebeek Jelle van der Goot Wijtze de Boer
Lucas van Elven Jaap van der Veer Gert van der Meer Arjan Paulusma
Albert van Ramshorts Hessel Stolte Harry Postma Ytsen Tamminga
Poule 5
Erik de Jager
Alex Jansen
Daniel Stolte
Donderdagavond 3 januari  Dames-klasse 
Aanvang 19.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3 Poule 4
Fokje Sijzeling Petra Conradi Lianda Bokma Mara Paulusma
Yudy Villabona Tessa van der Laan Tiny Rijsemus Aafke Anna Veenstra
Anouk de Vries Francien Ypma Betty Haarsma Janneke Zeilstra
Vrijdagmiddag 4 januari  A-klasse 55+ 
Aanvang 13.00 uur
Poule 1 Poule 2  
Durk Bergema sr. Rinus de Schiffart  
Jan van Dijk Haitze Wiersma  
Frank van Hamersveld Sjoerd de Schiffart  
Wiebe Hoitinga Thomas de Vries  
Vrijdagmiddag 4 januari  B-klasse 55+ 
Aanvang 13.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3 Poule 4
Pier Boorsma Yme de Vries Evert Conradi Theo Boorsma
Durk Fokkens Abe Zeilstra Anne Durkstra Johannes Leeverink
Andries Paulusma Rintje Landman Sybe Zeilstra Tjeerd de Groot
Poule 5
Tseard de Boer
Cees van Elven
Willem Sprik
Vrijdagmiddag 4 januari  C-klasse 55+ 
Aanvang 13.00 uur
Poule 1 Poule 2 Poule 3
Haite Schukken Willem Atsma Douwe Broersma
Ytsen Tamminga Cees van der Goot Hessel Stolte
Jaap van der Veer Durk Koopmans Reinder de Boer